Granulės palaikančios drėgmę Stockosorb STO

Granulės palaikančios drėgmę Stockosorb STO

Prekės kodas: 20124

nuo 2,09 €

Informacija apie prekę

 Aprašymas:

Granulės, kurios kaupia vandenį ir maistingas medžiagas.
 
 
STOCKOSORB® sumaišius su vandeniu, granulės virsta gelio dalelėmis, kurios kaupia vandenį ir maistingas medžiagas. Dirvožemyje 1 kg STOCKOSORB® sukaups maždaug 150 litrų vandens. Šaknys auga tiesiogiai per gelio daleles ir naudoja vandenį bei maistingąsias medžiagas.

STOCKOSORB® tinka visiems augalams

Nesvarbu, ar tai būtų javų kultūros, pašariniai augalai, šakniavaisiai ar aikštynų vejai naudojama žolė, STOCKOSORB® puikiai tiks visiems augalams.

STOCKOSORB® mažina drėkinimo ir tręšimo dažnį

STOCKOSORB® mažina vandens ir maistingų medžiagų netekimą dėl gruntinio ir paviršinio nutekėjimo bei išgaravimo. Augalas sunaudoja visą patiektą vandenį ir sugeria vandenyje tirpstančias trąšas bei jomis aprūpina augalą. Didinant vandens naudojimo efektyvumą daugiau biomasės pagaminama su mažiau vandens. Kartu yra padidinamas maistingų medžiagų efektyvumas. Dėl sumažėjusio drėkinimo dažnio sutaupoma nuo 25 iki 50 procentų vandens ir reikia mažiau darbo jėgos laistymui.

STOCKOSORB® sustiprina šaknies augimą

Greitas šaknies masės augimas didina vandens ir maistingųjų medžiagų sąnaudas. Augalas išgyvens sausros laikotarpį ilgiau be negrįžtamo pakenkimo. Tyrimai parodė, kad esant normalioms sąlygoms STOCKOSORB® augalo šaknims atiduoda net 95 proc. sugerto vandens kiekio.

STOCKOSORB® užtikrina augalo išlikimą pasodinus

Jauni augalai yra labai jautrūs sodinimui lauke, ir sausra gali lemti augalo išlikimą ar išnykimą. STOCKOSORB® vandens aprūpinimas pagerina ir pagreitina augalo įsitvirtinimą.

STOCKOSORB® turi ilgalaikį efektą

STOCKOSORB® ypatinga savybė yra gebėjimas greitai sudrėkti dirvožemį, net po visiško išdžiūvimo STOCKOSORB® kristalai turi elastinę atmintį – augalui ištraukus vandenį iš gelio, jis sugrįžta į kristalo formą. Todėl tuos pačius STOCKOSORB® kristalus galėsite naudoti 4-5 metus.

STOCKOSORB® yra ekologiškai saugus ir suderinamas

STOCKOSORB® kristalai yra ekologiškai saugūs ir dėl savo neutralaus pH visiškai nekeičia dirvožemio rūgštingumo. Baigiantis naudojimo laikui jie suskyla į amoniaką, anglies dvideginį ir vandenį, todėl nėra toksiški jokiems augalams, paukščiams, žuvims, gyvūnams ar įvairiems dirvožemio organizmams.

STOCKOSORB® naudojimas

Pats svarbiausias principas naudojant STOCKOSORB® yra jo kristalų laikymas sausoje vietoje. Tiesioginis kontaktas su drėgme yra tinkamas tik dirvožemyje, o viršuje gali sukelti problemų. Todėl norėdami efektyviai panaudoti šį produktą, saugokite jį nuo kontaktu su vandeniu iki tol, kol jo nepanaudojote dirvožemyje.
Populiariausios žymės