Pristatymas

Pristatymo informacija

Prekių pristatymas

Prekės yra pristatomos per 1-7 darbo dienas nuo apmokėjimo patvirtinimo.  Prekės pristatomos per paštą arba susitarus su UAB Aunelita dėl prekių atsiėmimo.  Pirkėjas prekes taip pat gali atsiimti adresu Žemaičių pl. 66 Kaunas (Šilainių turgus).

Prekes galima užsakyti per ūkinės-prekės.lt užsiregistravę  arba el. paštu:aunelita@gmail.com

Jei kartais nepavyktų atsiskaityti tiesiogiai iš el.parduotuvės, galima atsiskaityti pavedimu per Swedbank AB A/S  LT947300010129476389 UAb Aunelita. Elektroniniu paštu atsiusti pavedimo kopiją.

Papildoma informacija telefonu: +370 68784131

Minimali užsakymo suma: 10eurų

Pristatymo mokestis 2,9 eurai.

Į Neringą ir Neringos raj. prekes pristatomos susitarus dėl kainų ir apmokėjimo.

Banko pavedimą daryti tik gavus mūsų patvirtinta faktūrą arba sulaukę skambučio.

Prekių išvaizda gali skirtis nuo prekių išvaizdos nuotraukose, pateiktose e-parduotuvėje.

Prekių savybės gali nežymiai skirtis nuo pateikto aprašymo e-parduotuvėje.

Už asmens ir įmonės duomenų teisingumą ir užpildymo tikslumą pilnai atsako Klientas.

Pardavėjas, patvirtindamas Kliento registraciją, nurodytu el. pašto adresu išsiunčia laišką su registracijos duomenimis. Klientas gavęs patvirtinimą, gali iš karto formuoti užsakymus ir juos patvirtinti. Jei perkate didesnius kiekius, planuojate ilgalaikį bendradarbiavimą, formuodami užsakymą  parašykite komentarus dėl geresnių kainų ar sąlygų.  Bendraukime.

Prekių kiekis nurodytas parduotuvėje gali skirtis nuo realių kiekių, todėl galite užsakyti bet kokį reikiamą kiekį, net jei programa rodo, kad kiekis nepakankamas. Jei ko nors nebeturesime - jus būtinai informuosime. Atsiradus pageidaujamam prekių kiekiui jūsų užsakymą būtinai įvykdysime.