MIŠINYS MEDELIAMS BALINTI 2,7kg

MIŠINYS MEDELIAMS BALINTI 2,7kg

Prekės kodas: 81054

2,75 €

Informacija apie prekę

 Aprašymas:

Skirtas 10L tirpalo. Mišinys skirtas vaismedžių apsaugai nuo įvairių grybelinių ligų, kenkėjų ir žalingo temperatūros svyravimo pavasarį.
 
 

Tai pilnai naudojimui paruoštas mišinys. Belieka tik atskiesti vandeniu.

Tirpalo paruošimas: Į ne mažesnį, kaip  3 – jų litrų talpos  karščiui atsparų  indą (kalkėms reaguojant su vandeniu išsiskiria aukšta temperatūra) supilti visą paruoštą mišinį ir gerai išmaišyti, kad tolygiai pasiskleistų sudėti komponentai. Į mišinį, pastoviai maišant ir neskubant, supilti vandenį, kad gautųsi 3– jų litrų mišinio tirpalas. Visą tirpalą reikia kruopščiai išmaišyti ir palikti ne mažiau 4 val., kad išbrinktų kalkės, pilnai ištirptų klijai ir mikroelementinės vario trąšos. Rekomenduotina paliktą tirpalą dar keletą kartų išmaišyti. Tirpalas neturi būti tirštas. Šiuo tirpalo kiekiu galima nubaltinti 3- 4-ris  20 – 30 metų  senumo vaismedžių. Jaunesnių vaismedžių galima nubaltinti 2 – 3 kartus daugiau.

Baltinimo laikas:
 Medelių kamienai baltinami vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, esant teigiamai oro temperatūrai.

Naudojimas:
 Nuo senesnių vaismedžių kamienų metaliniu šepečiu, nepažeidžiant žievės, nuvalyti atplaišas, samanas ir pan. Plačiu šepečiu, pastoviai pamaišant tirpalą, ištepti medžio kamieną. Būtina, kad tirpalas patektų į visus kamieno plyšius.
Jeigu vaismedžių kamienai apsamanoję, rekomenduojama į mišinį įdėti 80g mikroelementinių geležies trąšų (geležies sulfato). Jos stabdo samanų plitimą.
Populiariausios žymės